بهاره رهنما گفت وگویی باایران دخت کرده وگفته است :از ۱۲ سالگی رویای من این بود مردی که وارد زندگی من می‌شود مرد آرتیستی باشد یعنی دوست داشتم که هنرمند باشد.
این هنرمند سینما و تلویزیون اضافه کرده : اول که پیمان را دیدم طبیعتا به خاطر مشخصه‌های ظاهری خودش هم بود دیدم پسر خوش قیافه ای است وجذب شدم.
وی در ادامه گفته است : به اذعان خیلی از آدمهای اهل فن، نگاهی که پیمان به زن دارد بخشی از آن به روحیه عجیب وغریب و شوخ طبعی من برمی‌گردد.وی در ادامه گفته است : به اذعان خیلی از آدمهای اهل فن، نگاهی که پیمان به زن دارد بخشی از آن به روحیه عجیب وغریب و شوخ طبعی من برمی‌گردد.
وی در ادامه توصیف‌هایش درباره همسرش پیمان قاسم خانی که نویسنده طنزهای مهران مدیری است گفته است : پیمان آدمی‌نیست که آن چیزهایی را که دوست دارد را بروز دهد.فکر می‌کنم این تضاد ویژگی آدمهای نابغه است و فکر می‌کنم پیمان قاسمخانی یک آدم نابغه است .پیمان قاسمخانی آدم بسیار باهوشی است و خیلی هم غیر قابل پیش بینی و من فکر می‌کنم این یکی از خصوصیات مهم آدمهای باهوش است.
وی در ادامه افزوده : پیمان آدم خیلی خاصی است ووقتی با او آشنا شدم مرد ایده آلی برای زندگی بود. آن موقع اینطور فکر می‌کردم الن هم که ۳۶ سال دارم شاید طور دیگری فکر می‌کنم .ولی این را می‌دانم که اگر باز هم برگردم بااو حتی با نگاه الانم هم ازدواج می‌کنم.

بنا به این گزارش بهاره رهنما افزوده :مهران مدیری یکی از تلخ ترین آدم‌هایی است که در عمرم دیده‌ام، اما بسیار خوب وشخصیت ویژه ای است.
رهنما درباره خودش نیز گفته است : تحمل کردن من درزندگی مشترک خیلی سخت است و هرروز یک مدل هستم خیلی حساسم و خیلی روحیه ماجراجویی دارم. پیمان می‌گفت من با یک بمب ازدواج کرده ام
نوشته شده در تاریخ جمعه 6 آذر 1388    | توسط: h s    | طبقه بندی: سینما،     | نظرات()